Bahama Films: Warsztaty scenopisarstwa dla początkujących

Masz tak czasami, że oglądasz coś na kolorowym ekranie i myślisz –  Ja bym to zrobił lepiej? Kochasz kino? Masz pomysł na film, lecz nie wiesz, jak go zrealizować? Marzysz o napisaniu scenariusza, ale brak Ci czasu, motywacji, umiejętności? Teraz możesz to zmienić! Studio Bahama Films zaprasza na 22. edycję warsztatów „Scenopisarstwo dla początkujących” i dzięki niemu nauczysz się jak „napisać” swój własny film!

Wytwórnia filmowa i telewizyjna Bahama Films już od 6 lat organizuje komercyjne warsztaty scenariuszowe podczas których przeszkolili już ponad 500 osób! Intensywna forma warsztatów, praktyczny charakter, a także doświadczenia zebrane podczas organizowania dziewiętnastu pierwszych edycji to ich wyróżnik na rynku.

Bahama Films: Warsztaty scenopisarstwa dla początkujących

Praktyka, praktyka, praktyka…

Każdy Uczestnik kończy zajęcia z własnym profesjonalnym scenariuszem 30 minutowego filmu fabularnego oraz podstawowym warsztatem scenarzysty stanowiącym bazę do dalszego rozwoju. Absolwenci wpisani zostają do bazy scenarzystów BAHAMA FILMS, dzięki czemu wytwórnia pozostaje z Nimi w kontakcie i wspólnie pracuje nad kolejnymi projektami. W ofercie znajduje się również możliwość dalszego rozwoju. Za sprawą organizowanych kontynuacyjnych, bardziej zaawansowanych warsztatów scenariuszowych, kursanci stale mogą poprawiać swoje umiejętności.

Gdzie i kiedy?

Pierwsze warsztaty rozpoczynają się już 28 października. Cały program obejmuje 30 godzin zajęć. Praca przebiega w małych grupach (5 – 8 osób). Warsztaty organizowane są w centrum Warszawy, przy ulicy Puławskiej 61 oraz w centrum Krakowa, przy ul. Rajskiej, zarówno w dni powszednie, jak i w weekendy.

Więcej informacji:

Więcej informacji tj. program i koszt warsztatów znajdziecie na stronie internetowej: www.bahamafilms.pl

Oraz na facebooku: http://www.facebook.com/bahamafilms.fanpage

Nie czekaj zapisz się już dziś! Wciąż jest kilka wolnych miejsc! 

ZAPISZ SIĘ +