Bahama Films: Warsztaty scenopisarstwa dla początkujących – Konkurs

Dzięki współpracy z wytwórnią Bahama Films mam dla Was specjalny konkurs w którym do wygrania nie byle jakie nagrody. Wystarczy że poświęcisz chwilę swojego czasu i możesz wygrać książkę „Rynek filmowy w Polsce” i voucher uprawniający do zniżki w wysokości 200 zł na warsztaty „Scenopisarstwa dla początkujących„. Nie czekaj i weź udział!

SKRÓT DO WYNIKÓW

OTO ZADANIE KONKURSOWE: 

Napisz w komentarzu pod wpisem tytuł ulubionego horroru (film). Wybór uzasadni w jednym lub dwóch zdaniach. 

DO WYGRANIA:

  1. KSIĄŻKA ANNY WRÓBLEWSKIEJ „RYNEK FILMOWY W POLSCE”
  2. VOUCHER UPRAWNIAJĄCY DO 200 ZŁ ZNIŻKI NA XXII EDYCJE WARSZTATÓW „SCENOPISARSTWO DLA POCZĄTKUJĄCYCH” (voucher można oddać osobie trzeciej)123131

Zasady konkursu są proste. Wystarczy że napiszesz swoją odpowiedź w komentarzu pod wpisem. Konkurs może wygrać jedna osoba, a zwycięzca zostanie ogłoszony dzień po zakończeniu konkursu i wyłonię go wspólnie z przedstawicielem Wytwórni Bahama Films.

UWAGA! Zgłoszenia i Wasze pomysły przyjmujemy TYLKO w komentarzach pod wpisem na blogu do godziny 23:59 w niedziele 23 października 2016 roku!

konkurs115

Więcej informacji na temat warsztatów „Scenopisarstwa dla początkujących”→ tutaj


WYNIKI KONKURSU:

Z przyjemnością informujemy, że organizowany wspólnie przez blog Okiem Filmoholika i wytwórnie Bahama Films konkurs wygrał:

MARCIN BOBROWSKIbez-nazwy

Do Pana Marcina wędruje ufundowana przez Wydawnictwo Wojciech Marzec książka Anny Wróblewskiej pt. „Rynek filmowy w Polsce” oraz voucher uprawniający do 200 zł zniżki na organizowane przez wytwórnie Bahama Films warsztaty „Scenopisarstwo dla początkujących”.

Zwycięzcy serdecznie gratulujemy i prosimy o kontakt z danymi do wysyłki w ciągu 24h od publikacji wyników przez formularz kontaktowy bądź bezpośrednio drogą mailową: okiemfilmoholikaa@gmail.com (w temacie wpisać: Okiem Filmoholika – konkurs)

Pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział oraz zachęcamy do obserwowania bloga i brania udział w następnych konkursach. Następny prawdopodobnie już za miesiąc!


REGULAMIN KONKURSU:

1. Konkursu zorganizowano w ramach współpracy bloga Okiem Filmoholika i wytwórni filmowej Bahama Films.
2. Fundatorem nagrody jest Wydawnictwo Wojciech Marzec oraz wytwórnia Bahama Films.
3. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest udzielenie odpowiedzi na pytanie konkursowe w komentarzu pod wpisem na blogu.
4. Konkurs trwa od 19 października 2016 roku do 23 października 2016 roku, do godziny 23:59. Zgłoszenia wysłane po terminie nie będą brane pod uwagę.
5. Ogłoszenie zwycięzcy nastąpi do 24h od zakończenia konkursu.
6. Nagrodą w konkursie jest książka Anny Wróblewskiej „Rynek Filmowy w Polsce” i voucher uprawniający do 200 zł zniżki na XXII edycję warsztatów „Scenopisarstwo dla początkujących” organizowanych przez Bahama Films.
7. Nagrodę w postaci vouchera zniżkowego można oddać osobą trzecim. 
8. Konkurs jest skierowany do osób posiadających adres zamieszkania w Polsce.
9. Po wyłonieniu zwycięzców, czekam 48h na dane do wysyłki, które należy wysłać na adres e-mail: okiemfilmoholikaa@gmail.com. 
10. Jeśli zwycięzcy nie odezwą się w wyznaczonym terminie, nagrody przepadają na rzecz innych osób.
11. Wraz z przesłaniem wiadomości uczestnicy konkursu zgadzają się na przetwarzanie danych osobowych w celu wysłania książki.